Od svih recenzenata, nađeš baš njega
Recimo samo, da je čovjek poprilično čudan i pristran pri ocjenjivanju napajanja. A jednom prilikom sam se čak uspio i posvađati s njim
Primjerak RM750 koji je on dobio je imao poprilično agresivno namješten passive-mode ventilatora, do te mjere da se u vrlo specifičnim situacijama (pri vrlo visokim ambijentnim temp.) napajanje gasilo.
Ovo vrijedi samo za RM750/RM850, kod kojih su već neko vrijeme ispravljene ove mane, te iz tvornica izlaze stabilni primjerci. Kod slabijih modela drugi je OEM u pitanju, te nema ovih problema.
Pošto pričamo o tihim napajanjima (sa posebnom kontrolom zavojnica i masovnim zalijevanjem kondenzatora vrućom plastikom), biti će vrlo teško pronaći tiša napajanja od ove serije.
Jedino što bi bilo pametno imati, je dobar protok u kućištu, pošto je RM serija pasivna dobar dio vremena.