View Single Post
Staro 16.12.2013., 12:35   #1
Zvone2772
interferometar
Moj komp
 
Zvone2772's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 768
IskonTV Vestel i muke po HDMI-u

Moja draga prastara Motorola se počela smrzavati previše puta dnevno pa su mi dali novi STB - Vestel.

E sad, problem!
Povežem ga HDMI-em na koji je veselo Motorola radila godinama i neće. No signal, kaže TV, iako se na trenutak ukaže sličica Iskona kod bootanja. Kasnije jednostavno ostane bez signala.

Vrli majstor kaže da mi ne valja TV, međutim kad spojim media player (apacer al460) i/ili tablet preko HDMI-a, stvar radi. Kakav je to neispravan TV koji daje sliku s tableta i media playera?!
Samo taj njihov Vestel ne želi surađivati. Na drugom TV-u, za divno čudo - radi preko HDMI-a. Međutim, meni se ne seli televizore po kući.

Što mu bi?
Nikad nisam čuo za nekompatibilnost televizora i STB-a.


P.S. Možda ste čitali moje primjedbe na Iskonov router na podforumu "mreže" - taj dio su mi riješili na centrali. Povećali brzinu, smanjili "gušenje" i router sad opet veselo radi danima.
Zvone2772 je offline   Reply With Quote