View Single Post
Staro 30.11.2002., 04:11   #13
Andjelko
Premium
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: hell
Postovi: 158
Thumbs up

A-ha!

Prošlo jutro je stigao tablet. Poslije dosta čekanja: brod vozi container, puše vjetar u provu, daleki Istok je daleko, sve ja to razumijem, naime i ja san naviga 11 godin. Davno.

E, raspakiram, uključim USB, Windozi prepoznaju, radi kao miš odmah, potom ubacim CD, sve se instalira automatski, reset: yes!

Probam u svim mogućim programimia za crtanje koji su trenutno na makini: radi, i to izvrsno. Crtam tako neke face, za početak malo nevješto, ali ubrzo postaje logičniji i od reponje samoga jer - pointer ukazuje na apsolutni položaj na ekranu.

Definirao pokretanje nekih programa i sve te lijepe stvari. Ja jako zadovoljan. JR još više. Odmah ukazuje na svoju makinu, par metara dalje i već vidim kako ću morati nabavit još jedan tabletić.

Prema prvim utiscima: jako koristan komadić opreme, omogućava pravo crtanje, radi bolje nego što sam predviđao. Cijena: 240, model 5x4 Genius, taj sam i htio.

Jedina zamjerka: Genius je promijnio logotip, pa slovo G nema klasične uši i rep. Umjesto toga ima neku crvenu strijelicu iza naziva koja pokazuje od mene, a ne prema meni, što bi bilo logično... Pa da.

Andjelko je offline