View Single Post
Staro 11.11.2013., 21:59   #45
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,551
Čitam ovo i vidim da si ti ono što mi serviseri nazivamo "mušterija iz pakla"
Dragi moj forumski kolega, ma koliko tebi to čudno bilo, ti nisi jedini koji je svoj telefon toga dana poslao na servis u Agramservis. Dečki gore dnevno odrade cca 600 različitih uređaja i vjeruj mi da nemaju ništa protiv tebe osobno pa ti ne žele popraviti telefon. HTC ima striktne propise kojima se serviseri vode pri popravci tvoga i bilo kojeg drugog telefona, te nemaju ništa od toga što će tvoj telefon zadržati na servisu mjesec dana. Ovo naravno ne stoji ako imaš neke privatne razmirice sa Denisom Č.
I da, to da su ti dečki u servisu oštetili telefon pričaj negdje drugo. Volio bih da možeš baciti pogled u servis, pa da vidiš s kakvom pažnjom rade, to ti sigurno ne bi palo na pamet. Garantiram ti da je telefon oštećen bilo gdje drugo, ali kod njih nije.
Nadalje, nitko ti nije kriv tome što si ti postao ovisan o smartphoneu, pa sada pokazujes kliničke znakove ovisnosti. Kod nas takve šalju u komune. Iziđi malo vanka, prošetaj, druži se sa ljudima. Tehnologija je zlo.
Nemoj šta zamjeriti na ovakvom postu, ali evo našao sam se indirektno prozvan jer sam vlasnik jednoga sličnog servisa (puuuno manjeg nego što je navedeni), pa ponekad dođem u doticaj sa klijentima tvoga kalibra. Naježim se od same pomisli...
Ugodan dan i želim ti da ti uređaj dođe brzo i da budeš zadovoljan.
WraGG je offline   Reply With Quote