View Single Post
Staro 11.11.2013., 21:36   #39
anion_4Princ
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: sofa
Postovi: 22
Citiraj:
Ko prvo,ne kužim kakva paraliziranost...
Svatko drugačije gleda na "funkcionalnost"i iskorištavanje potencijala današnjih pametnih telefona.Tako su tebi i većini dovoljne sms poruke i pozivi(karikiram),a drugoj skupini ljudi poput mene je u svakome momentu bitan mail,njegovo ažuriranje...da ne pričam o skypeu-razgovorima vezanim uz posao itd,programe koje sam imao instalirane i koji su me činili jednostavno fleksibilnim...


Citiraj:
dobio sam zamjenski obični i nisam bio hendikepiran i paraliziran,dapače,produktivnost mi se POVEĆALA zbog duljeg trajanja baterije.
Nemoj shvatiti ovo napadački,ali ovo tvoje poimanje mi je smješno...Ako sam za mobitel koji sam uzeo na pretplatu,dao,točnije dati ću 6000 kuna,očekujem da mi se u slučaju kvara vrati telefon koji će mi biti barem na sličnoj razini produktivnosti kao onaj kojega sam uzeo.
Nemogu dobiti telefon trećega ranga;ako već govorimo o zamjeni.
Citiraj:
.a svi znamo koji je mob tu dovoljan. Nema mjesta dramaturgiji i neznam čemu.
Molim te da ne generaliziraš,jer je problem striktno vezan uz katastrofalno poslovanje Agram servisa,uz gornje navedeni razlog.




Da se razumijemo,meni sada po drugi puta iz Agram servisa nije bio niti ponuđen zamjenski telefon;već me se brzinski obmanuli da ne brinem i kako će telefon biti popravljen u roku odmah.
Čovjek u sebi misli,pouzdati ću se;ipak je to ovlašteni servis.

Citiraj:
Drugo,ako ne shvačaš da je ovaj post s registracijom člana 5min prije njegovog pisanja stvar furstracije,olajavanja,potencijalno i laži,onda se zapitaj za svoj IQ i racionalnost.
Oprosti ali ovo boldano me vrijeđa.
Ružno je podcjenjivati nekoga i manipulirati na temelju broja izrečenih postova.
Moj forumski staž je jako dug,a mislim da se vidi i iz priloženoga(pisanoga).
Nema smisla da ova rasprava ode u po mene neželjenome smjeru,zato te molim,drži se teme.
anion_4Princ je offline   Reply With Quote