View Single Post
Staro 11.11.2013., 21:27   #36
anion_4Princ
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: sofa
Postovi: 22
Citiraj:
Autor Rade0n Pregled postova
A registrirao se i netko ko pljuje po Agramu, ako ćemo već tom logikom.
Danas se prelako registrirat na bilo koji forum, popljuvat firmu, ne priložit nikakav dokaz i nikad se više ne pojavit.
Da žalostno jeste što se moram na forum prijaviti baš iz razloga što moram pljuvati dotičnu firmu,jer i međuostalom ne vidim nikakvoga izlaza pa tražim savjete od ostalih malo iskusnijih ljudi;upravo zato jer znam da nisam jedini-što sam naknadno saznao.
Inače pišem i registriran sam po ostalim forumima već dobrih 8 godina,ako ćemo mjeriti količinu frustracija kao razlog moga javljanja.
Slična tema je postavljena na malo vše foruma;negdje imam više-negdje manje postova.

Citiraj:
Netko tko ima novaca da kupi HTC One mora imati i novaca da kupi neki jeftini zamjenski smartphone pa da ne bude više paraliziran, barem ja to tako gledam.
Oprosti,ali razmišljanje ti je u blagu ruku djetinjasto-mogu ti ga i obrazložiti,no nisam se ovdje došao svađati.
Došao sam razmjeniti iskustva i tražiti savjete,te stati na kraj ovome šarlatanstvu i ponašanju,točnije odnosu prema mušterijama kao prema stoki.

Citiraj:
Milijun puta je ponovljeno da po zakonu nema roka u kojem moraju popraviti, okvirno se drže 45 dana, a u tome periodu se ti snađi kako znaš.
?
Ovakvo nešto zbilja nisam znao.Ukoliko je tako;ne da više neću kupovati proizvode na "hrvatskome"tržištu,već ću na svakome koraku biti pobornik dotične teorije-propagandom.

Koja je bit ovoga tvoga posta,osim što nekonstruktivno argumentiraš već provociraš?
anion_4Princ je offline   Reply With Quote