View Single Post
Staro 11.11.2013., 20:21   #31
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,824
Citiraj:
Autor trouble Pregled postova
Nevezano za sam servis(a imao sam dobra iskustva sa njima prije,isključivo) al ovo nemogu igrati igrice paraliziran sam....to strašno zvuči tak sam se ja izražavao kad sam imao 13 godina i kad mi je 486ica bila na servisu 2 tjedna....a svi znamo da djeca znaju svašta izmišljat


Ako vec nekog citiras onda bar citiraj onako kako je covjek napisao i ne vadi rijeci iz konteksta.
Riječ "igrice" je covjek koristio samo jednom i to da kaze da se mob gasi nakon sat vremena igranja igrice.
Riječ paraliziran je koristio NEVEZANO za igrice nego da dočara kako ga servis j*e*b*e vec danima.

Ili pročitaj sve sto je covjek napisao pa onda komentiraj ili nemoj komentirati nikako, pogotovo ako je offtopic i to takav da vrijedjas postera.



Ontopic - osobno nisam imao jos nikakvih iskustava sa servisima sto se tice mobilnih uredjaja a promijenio sam ih dosta (racunala su druga stvar a i sa njima nisam imao nekih vecih problema) ali istina je da je malo servisa koji su profesionalci i onda kada je najteze za njih (sumnjivi kvarovi, nervozni kupci, odobravanje novog uredjaja, zamjenski uredjaj, itd.).
__________________
Matta je offline   Reply With Quote