View Single Post
Staro 23.10.2013., 14:35   #3364
Necronomicon
सच्चाई यह है कि वहाँ से ब
Moj komp
 
Necronomicon's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 568
Citiraj:
Autor dekky Pregled postova
Jao jao...
danas tipkam ja po haieru sav zadovoljan inače s mobitelom i paf, zblesa se...ostane upaljen browser i ništa , nikave reakcije ne prima...power tipka ništa , ne mogu ga ugasit..ništa ništa...i tako jedno 5 min i paf ugasi se...ajde fala bogu...
krenem ga palit, opet ništa...pas mater..šta je sad, stavljam ga na punjač a on mrtav, ne puni se niti ne blinka ledica, ništa...
uffff...
otvaram ga, muka živa, poklopac je zaljepljen s nečime tamo oko kamere na vrhu, ne mogu ga iščupat i nekako ja to izvrnem, gledam tu bateriju koja je prikopčana na konektorima i strah me izvadit ju, klikmam ju malo ali ništa još ne pali...
a jebote više....

sklopim nazad mobitel i gledam ga...i šta sad moram ga slat u kinu...pfffff...užas...
i sjetim se da mi je danas pao na pod ujutro dok je zvonio alarm ali niš mu nije bilo...i tako ja ga bacim opet na pod sa 50cm, pa onda još jednom...i paf upali se...
ahahahahah...LUDILO
Uf...
Mislim da si napravio glupost otvaranjem. Vjerovatno ti se nije bio ugasio nego samo zamracio ekran. Dosao je do tocke gdje se drugom mobu vadi baterija a njemu se forsira gasenje drzanjem power tipke + volume up nekoliko sekundi.
Nakon toga bi ga vjerovatno normalno upalio.
__________________
Necronomicon je offline