Tema: Diablo 3
View Single Post
Staro 09.10.2013., 08:00   #6492
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Svaka čast na volji i želji da mi objasniš kako se igra diablo....vec sam mislio da preko 10 godina igram krivo cijelu diablo franšizu.
Da se razumijemo, meni je drago da ekipa ima jebacku opremu za tih milijun sati gameplaya ali mi je i dalje nepojmljivo (to zapravo i tupi ovaj prask) da mi nemože pasti drop koji cu odmah staviti na sebe sukladnom mojem gameplayu...jel sad kuzis kaj ocu reci?
Moraš razumijeti ove nove generacije igrača, zašto bi nešto napravio sam ako možeš platiti i biti cool. Zamisli, bogati da sam prije 10-12 godina kupio iteme u Diablu ili nekom drugom RPG-u, mislim da bi me ekipa ismijala do bola. Koji papak, kupio iteme, ne može sam pronaći. Koji noob itd. itd.
No, kako se vremena mijenjaju, znamo i sami, ljudi su sve više komotni, sve bi odmah, na brzinu, preko noći... tako da me ne iznenađuju te preferencija i meni je to osobno OK.
Ali pobogu, zašto se time hvaliti. Kužiš, kupiš item i tim se HVALIŠ!!!
Mislim svatko ima svoje, ali u čemu je draž igre onda? Kupim D3.. platim Kinezu da me levela, da mi skupi pare. Odem u banku, dignem 10 000 Eura, opremim se i linkam po forumima kako imam super lika i kako sam uber gosu. Iskreno, meni je to smiješno, ali hell... očito sam zaostao u nekom drugom vremenu, ima nas par ovdje koje je vrijeme pregazilo izgleda. Btw nisam upalio D3 6 mjeseci, igram TL2 i super mi je.
burmuz je offline   Reply With Quote