Tema: Automobili
View Single Post
Staro 07.10.2013., 18:57   #7679
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
Citiraj:
Autor Halos Pregled postova
Na potezu SIsak - Gorica ordinira nekakva grdobina od X6(u podu još širi nego stock itd.), nema znaka od BMWa vec nekakva tunning kuća je potpisana, nije alpina vec nesto...budem proguglao. Ugl., damn¨ LINK! ( u biti je gadan ali na cesti je ko tenk)
auto sa Zibela, klizaliste, Sisak........... uglavnom, znam o kojem BMW-u pricas. citaj - jako skup sport........
ali isto tako, kad ga je lik stisnuo na novom mostu, bilo ljeto, ja nadobudan iza njega u akcentu sa 82 konja . e, smijurija ziva! ode, ko' da mu je netko nabio raketu u zadnji prozor petih vrata, gledam cager kod sebe na autu i lik ga je odcepio posteno.

i pojam je kad si pokraj njega ili iza njega na cesti, rijetko koji auto mi ulijeva nekakvo postovanje s obzirom na velicinu. drugo sto mi pada na pamet je teracan .

**naravno, govorim o sisku. ne o izdrkavanju koja vidam po zabregu kada se zaletim u velegrad, to je neki drugi svijet naspram SK zupanije**
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote