Tema: E Cigarete
View Single Post
Staro 25.09.2013., 16:40   #239
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
To ne preraste u hobi, vec u bolest. Pricam naravno o sebi

Za 'pocetnika' nije nikako preporucljivo da bude vise VG-a, jer slablji je nekako okus. Dosta slablji. 50/50 omjer je najbolji za vecinu, a kasnije se stigne experimentirati. Ja osobno koristim 60/40 u korist PG-a, i dalje parim iskljucivo duhanske okuse. Volim da mi malo vise grize grlo.

Modova i 'do it urself' sistema sam se odrekao. Previse vremena i bezvezno bacanje novaca. Naravno, samo u mom slucaju. Netko stvarno uziva u tome. Prodao sam cak i evica. Obicna twistica + kanger mt3 = all I need. I tako vec par mjeseci.

Ne mogu reci da sam nezadovoljan, dapace. Parim i dalje ko lud, a 'prave' ilitiga 'analogne' cigarete su mi postale odvratne kao i sam miris dima istih. Iako sam dosta dugo bio kao kod de signa, falio mi je nekakav osjecaj gustoce dima (tesko za opisati, no znam tocno na sta covjek misli).

Ali sad mi nista ne fali. Osim jos jedne twistice, jer samo sam na jednoj. Crkle dvije sunce im njihovo. No vec je naruceno, tako da se moram samo strpjeti jos koji dan. Steta sto nema ovih twistica od 300/350, pa da imam dosta manju bateriju. Lakse mi 5 takvih nosati nego dvije ovakve.
Mileni je offline   Reply With Quote