View Single Post
Staro 22.06.2013., 13:28   #33910
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
Talking

lepo slavek, gore przi sunce, ali je zrak hladniji pa je lakse...


mi smo jucer fasovali na dugom otoku, nismo obisli sve planirano (ja sam htel obici bivse objekte jna), jer na papiru su visinske razlike i sve zgledalo puno optimisticnije uglavom konstatno pedaliranje 7 sati po zvizdanu, zena je jedva zdrzala, srecom sto sam ja forsirao na extra vodi kaj smo nosili, jer ove ljencine na otoku rade dvokratno, dodatni spas su bili decki za praznim sankom na sakarunu, natovarili nam leda kolko smo mogli nosit
fotkali smo malo, u pocetku nekaj vise, posle nismo imali volje ni snage slikat...
pulsmetar pokazao 8300 kalorija potrosenih popili smo oko 12 litara vode i niti jednom nismo stali na pisanje cijeli dan onda znate kak je bilo
temperature na kamenim vrhovima otoka su bile oko 48c, dok smo bili na hrbatima stvar je malo olaksavao vjetar s talijanske strane uglavnom iskustvo za ponovit do 4. mjeseca cijene su svetske od trajekta za nas dvoje povratna 240kn (bez auta), nasli jedan "ducan" na rivi u božavi, pol litre jane 25kn , riblja plata za dvoje 750kn...
evo jos par random fotki...

military
Pohrani.com

jedini duzi odmor 25min na sakarunu

Pohrani.com

zena na izmaku snage, a do trajekta je jos 28km i 18km uspona...
Pohrani.com

veli da ostaje
Pohrani.com

i jos jedna s trajekta na povratku
Pohrani.com

__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote