View Single Post
Staro 01.06.2013., 14:51   #1917
eKICh
Premium
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Santa Maria
Postovi: 241
Citiraj:
Autor Srdan Pregled postova
Ne želim niti zamisliti kako izgleda 1280 na 13" pa i na 10" je koma nakon što se navikneš na 2048 ili 1920.
Da li netko zna gdje ima za kupiti antiglare folija za kineske 9,7" tablete? Sve jedno da li je za Ondu, Cube, Aionol.... koliko sam vidio svi imaju iste dimenzije, samo je kamera na drugom mjestu.
Ja sam isto tražio za svoju Ondu i našao ali cijena je bila oko 30 eura jedan komad što mislim da je puno preskupo, samo sad nemogu naći gdje sam to našao čim nađem pošaljem ti link. Što misliš dali bi odgovarala s IPADa na te tablete?

Evo našao sam:

http://www.ebay.de/sch/i.html?_odkw=...folie&_sacat=0

Ove za 25 eura su neke antibakterijske i antiglare, i ne ostavlja otisak prstiju, mislim si naručiti jednu, ali ja ću uzeti sam antiglare i anti-fingerprint jer me ta košta cca 15 eura s poštarinom znam da je skupo ali ću dobiti ono što je i u opisu a neko kinesko antiglare a na kraju obična folija. Ako trebaš javi se na PM ja ću sebi naručiti pa mogu i tebi jer za drugu je dostava besplatna i naručujem u Austriju a ne Hr.

Zadnje izmijenjeno od: eKICh. 01.06.2013. u 14:59. Razlog: dodavanje linka
eKICh je offline   Reply With Quote