View Single Post
Staro 15.05.2013., 14:30   #123
goranbo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 129
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
@juky
Da, da, radi se o toj stvarčici.
Nisam nabavljao, ali ima kolega koji jesu, trebalo bi potražiti / pitati.

@goranbo
Sračka sa remote - om je u tome šta tada mogu (a to ljudima i rade) mijenjati konfig i vračat ga na "njihov" default.
Dakle, sve i da složiš da ti sve radi kako želiš i onda nakon x dana > "puf" > sve vraćeno na default.

@Nikky razumijem to, ali ja bi isao na to (a i cuje da ne vracaju na staro tako tesko). Evo ponavljam treci put: Ja bi isao konfigurirat SI bez da iskljucim reote. I kad mi vrate stari user-ini, meni treba minuta da ga opet pregazim sa svojim, nije mi to problem.

A sto se tice ove stvarccie sa ebayja, sad am cuo da ima nea netu upute za dialplan i to, da s emoze OK konfigurirati, ali da je mnalo spor (ali OK ne zanima me sporost)


Konkretno pitanje:
Kako da na sadasnjem 780, gdje imam svoj user.ini, ponovno ukjlucim remote management??
Pa da mi puknu taj IMS pa da vidim sta ce se promijenit. Svakkao cu izvjestavati ovdje o napretku te ozda dodjemo do neceg korisnog za dosta ljudi .

Što velite za ovo http://www.agramservis.hr/prodaja/pr...igaset_a510_ip
Vele da na isto uredjaju mozete imati i VOIP i fiksnu liniju. Ali ne znam da li to vrijedi i za IMS??? (Zvao sam ih i oni nemaju pojma)

Zadnje izmijenjeno od: MadBoY. 15.05.2013. u 16:05.
goranbo je offline   Reply With Quote