View Single Post
Staro 14.05.2013., 21:23   #269
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
vi ste nerealni.. Ja ne kazem da je RB sada dobar. Rekao bi da je Ferrari sada prejak za sve. A tu je sigurno i Lotus. Ali gume ne smiju biti predmet losih voznji i rezultata kod svih. Pa vozi se samo prvih 20krugova, ostalo se cuvaju gume. Budite realni, gume se raspadaju za 10 krugova, pa gdje to ima? I opet ne govorim za RB, to se dogadja Mercedesu, Mclarenu, RB ma svima.. Pa i Ferrari i Lotus ce ici brze sa boljom gumom. Hocu utrkivanje a ne stednju guma.

Imam dojam kao da se vozi po kisi! Pa bolje da onda imamo sve kisne utrke.
cek. to je isto kao da smo mi, ne RB-ovci, srali i "trazili" nekakva izjednacenja jer je RB prije dvije sezone redovito odmaglio naprijed i pobjedivao i pobjedivao i pobjedivao..........

pazi, tada je bila politika - jebite se, napravite i vi bolid koji moze ici ovako. jebiga, ferrari i lotus napravili bolide koji idu tako, ali i bolje - e ne, nama iz RB-a to sada ne pase . ajmo mi malo izjednaciti i necije prednosti (zapravo nase manjke) ispeglati i da budemo ravnopravniji u utrci.........


kako god, kurvanjski ovo za gume. u najmanju ruku jako prozirno, to da je dosao netko drugi (iz slabijih momcadi, npr force indie), bas bi doslo odjednom do promjene guma. zato stoji ovo sto brko prica.

i jos jednom, ako nisi uhvatio do sada.
Drug Brko voli i navija za mclaren. postuje alonsa kao vozaca jer jest trenutno najbolji. ne postuje ga kao covjeka, jos tamo od vremena renoa.

ja navijam za ferrari. znam isto tako da je alonso bio (mozda i sada jest) govno od covjeka, ali ja idem drugacijom linijom jer mi znamo ono sto procitamo/vidimo. i u zadnjih dvije-tri godine mu se ne moze bas naci prigovora, i ja ga postujem vise kao covjeka nego brko. kao vozac mi je redovito u top tri, uz hamiltona i kimija.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote