View Single Post
Staro 28.03.2013., 08:56   #934
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,224
Citiraj:
Autor gin.tonic Pregled postova
Code:
Dečec, ja ivu poznam privatno, a i pričamo preko skypea svaki dan, tak da se ne upuštaš u glumljenje advokata bespotrebno.
Ti imaš neke probleme u životu i forum ti je ispušni ventil?
Nego, malo

http://bits.blogs.nytimes.com/2013/0...lling-iphones/

Hrvatsku je u toj listi

Kak je to moguće ne znam pošto Nokia nije pošteno kročila s flagshipom, možda se radi o low end modelima...
Ne znam šta ti nije jasno u toj mojoj rečenici koju si quotao. Poznam Ivu osobno, dijelimo iste interese po pitanju mobitela, i jako dobro znam njegove stavove o mobilnim os-ovima, proizvođačima, itd. Tak da ono, ne kužim ni tvoje izjave sad

OnT - koliko vidim s ovog tvog linka, usporedba prodajnih rezultata ide samo vs iphone, i to ne Hr kao zasebna država u toj usporedbi nego, citiram, "A seventh “country” where Windows Phone shipments beat iPhone is actually a group of smaller countries, including Croatia, that IDC lumps together in a category called “rest of central and eastern Europe.”"

A hvala Bogu, dignut je extra velik hype oko 'najfluidnijeg' os-a, marketing je dobro odradio svoj dio posla, tako da se očito dovoljno dobro prodaju.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline