Tema: ARMA 3
View Single Post
Staro 05.03.2013., 20:29   #36
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
Citiraj:
Autor afterburner Pregled postova
Jesi dobija key za steam ili sta? Kako si je skinija? Ja san bas sad uzea preko steama
Ne. Dobio sam na mail potvrdu o plaćanju i na account-u na bistudio storeu mi se vidi igra. Nisam jedini koliko vidim na forumu pa sad čekam da mi customer service odgovori. Ali zato je na steamu skuplja.

EDIT: evo već riješeno...poslali mi key na mail...to se zove support...

btw, ako kupite direktno od Bohemie (bistudio store) onda njima ide više love jer steam uzima dio kolača..a uvijek je dobro podržati developera....a koliko sam skužio na steamu je igra i skuplja....

Citiraj:
Autor PointDexter Pregled postova
Odigrao jedan MP COOP i jedan showcase za sada.
Showcase sa helijima se vuče ko krapana mačka na manje od 30 fps-a iako su grafa i CPU na 40-ak %.
To ti je tako kad testiraš alpha verziju igre koja koristi najzahtjevniji engine....

Citiraj:
Autor gsxr750k9 Pregled postova
kaj se mene tice meni je to top stratesko/taktickih shootera il u koju god da to kategoriju spada.
To ti je simulator.
Citiraj:
Autor gsxr750k9 Pregled postova
jedini problem je PLAYER BASE.
Pa i nije. ARMA2 je davno izašla. Kad je izašla baza igrača je bila velika. KAsnije su modovi preuzeli stvar. A dan danas se igra DayZ mod koji ima ogromnu bazu igrača.
Citiraj:
Autor gsxr750k9 Pregled postova
po meni za takve igre treba bar 50 vs 50. za botovima mi se ne trci, a takva je vecina servera na ARMA2. na zalost ovakve igre nemaju preveliku buducnost jer imaju mali player base i ne igraju je casualci nego teksi hardcorasi..
Ne treba 50vs50. Zapravo ovisi što ti želiš. Ako ti je do brze akcije, da se omdah s nekim porokaš dok nije prošla vremenska prognoza... imaš BF3.

Zadnje izmijenjeno od: gnomisa. 05.03.2013. u 22:56.
gnomisa je offline   Reply With Quote