Tema: PayPal
View Single Post
Staro 08.02.2013., 10:38   #1772
bliss_zg
bliss_zg - take, muljanje na tržnici
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: ST
Postovi: 305
Imam pitanje jedno, unajmio sam preko odesk.com jednog Pakistanca, trebao mi je napravit web page za 150$, neke preinake.
Glup sam zato kaj mu nisam stavio ogranicenje na sate i on je nabio 700$ sati u jednom tjednu, kak nisam uopce gledao tamo prosao mi je rok za zalbu i sad ovi sa odesk.com uopce ne zele ni cuti moju stranu.

Stalno mi ponavljaju da je to vrijeme koje mora bit placeno jer je on toliko radio, da se vidi da je radio. Ja im kopiram nas razgovor gdje mi govori da ce mi napraviti to za 150$, a kaj je najgore nije mi ni poslao nista.

Oni se brane da je to policy njihove stranice i da se za placene sate mora bit placen.
Ja sam rekao da im to necu platiti, a oni kao da ce onda poslati to nekoj firmi tamo kod njih koja utjeruje dugove. Pokusavali su mi par puta uzeti sa paypal racuna novce, ali tamo nemam nista.

Pitanje je sad, dali ce oni pokusavati i dalje preko paypala namaknuti te novce, ili je moguce da ce mi doci nekakava strana ovrha i racuni doma i preko koje to adrese?
Mogu li reci da mi je netko ukrao paypal acc i sa njim se registrirao na odesk.com?
bliss_zg je offline   Reply With Quote