View Single Post
Staro 27.01.2013., 00:57   #194
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,891
Citiraj:
Autor Momir Pregled postova
Test je smjesan, i to posteno.
Ni ja nisam neki fan boj, ali intel je osjetno skuplji procesor, za pocetak.

Na dalje, tko uzima 2 takve graficke ce vrlo vjerojatno ici na LGA2011 platformu, ovo sve ostalo je prejeftino.

A i meni tako svejedno dali negdje imam 60 ili 100 fps-a, ako tko uziva u tome, neka mu.

Jednostavno, FX83xx je odlican procesor s obzirom na cijenu i mislim da je trenutno bedasto gledati bilo koji i5 ili nesto slicno. Ja prvi nebi uzimao i5, da sad uzimam, ali posto sam vec uzeo, nema mi nikakvog smisla mijenjati
Mozda nisi skuzio kaj pise. Pref per $ u toj njihovoj konfi.
http://www.tomshardware.com/reviews/...ck,3407-9.html


Nebi se slozio za 2011. Nisu 7970 bas toliko skupe da su sam za najbogatije sa 2011. Moze ih svatko nabavit polovne kroz neki period i sumnjam da ce davat jos vise love za 6c 2011 platformu. To je za one sa dve 690 i sl.

Ak je tak dobar kaj ga ne kupis? Mos utopit taj 2500k jos uvijek za dobru lovu i proc dost jeftino. Dobis navodno puno bolji procesor, noviji za prakticki istu lovu. Jos ni potrosnja navodno nije problem a radi navodno i ispod sobne temp.

Segregator, nebum kupoval jer imam i7. Cekam da proglasite FX bolji i od njega pa cu ga onda kupit, posto neograniceno vjerujem vama sa crvenim avatarima, narocito kad se radi o AMDu.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 27.01.2013. u 02:19.
MAGARAC je offline   Reply With Quote