Tema: Desk PC
View Single Post
Staro 05.01.2013., 08:58   #17
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
eventualno sada napraviti od tankog pleksija (npr), cca 2-3 mm debljine, preusmjerivace prema ploci / racunalu opcenito. mislim da znam koji je cilj: dovodenje bilo kakvog svjezijeg zraka, i moralo bi imati minimalnog pozitivnog efekta, no kako je i fanATIk rekao i ja se slazem - bolje je da direkt udaraju po racunalu.

zato kako rekoh, napravi se poprilicno jednostavno (jer je pleksi mekan i savitljiv) oblik za preusmjeravanje zraka. inace nelosa ideja, no imam frenda koji je nosio cijeli stol na lan party (pozdrav Dragec), i to jos prije nekih 8 godina........ a stol onaj stariji uredski, od cca 120 kila . tako da sam vec vidio ovo, i ok je kome se svida, ali meni je kuciste ipak najbolje rjesenje.

da je rijec o HTPC-u, e onda bi se 100% slozio da je ovakav nacin odlican. no kako rekoh - ako se nekome svida, super . keep up the good work!
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote