View Single Post
Staro 04.01.2013., 11:59   #252
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,596
Citiraj:
Autor tomicm04 Pregled postova
Jedno brzinsko pitanje na koje trebam sto hitniji odgovor...dakle,dilema je izmedju wdtv live hub i mede8er 500x2 media playera.Uglavnom treba mi uredjaj koji cita sto vise formata i s kojim cu prvenstveno imat sto manje zaje....cije posto sam limitiran znanjem kad su te stvari u pitanju,znaci sto jednostavnje gledanje filmova i serija s tvrdog diska.Opredjelio sam se za modele sa ugradjenim diskovima zato sto mi se to cini jednostavnije(ili nije?)
Po svemu sto sam do sad procitao medo je bolji uredjaj ali kosta 2soma i jos nesto kuna dok bi wdtv mogao dobit za okruglo soma kuna.Novi naravno al bez garancije.Pitanje je da li je mede8er vredan te razlike?
Kad sam vec otvorio ovu temu molio bi i da mi neko kaze moze li se direktno sa kompa punit tvrdi disk na wdtv live hubu ko sto je to slucaj na mede8eru i ako da s kojim kablom?
Unaprijed hvala
Hm, mede8er 500x2 košta oko 1200kn a ne 2k+, osim ako nisi našao neki model sa ugrađenim velikim HDD-om. Prjatelj mi ima tog medu i super je osim šta su mu meniji spori. Nisu fludini kao u mom slučaju na WDTV Live SMP-u. Ako ti HDD nije primaran, možeš uredno preko WiFia streamat filmove/muziku/slike. Ako imaš N router, 1080p ide uredno. Meni osobno, lakše i draže mi je gledat preko WiFia filmove/serije, ako šta treba dodati/editirati na PCu, obavim na brzaka i sve spremno bez ikakvog prebacivanja na USB stick ili HDD.
virty je offline