View Single Post
Staro 03.01.2013., 21:00   #81
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
Citiraj:
Autor bad_ri Pregled postova
NE!

meni je zadnji update na 4040 zeznuo call log. naime, kad primam pozive, telefon mi ne čita imena iz imenika, te na ekranu prikazuje samo broj pozivatelja. system reset mi nije opcija, a googlanje mi nije dalo neku veliku pomoć. ako tko zna kako ovome doskočiti, bio bih iznimno zahvalan.

hmhm..... update stanja... nakon što sam napravio account removal i ponovno aktivirao google account, jedno vrijeme nisu se prikazivali brojevi, a sad je odjednom sve proradilo.

uglavnom, onaj novi update donosi dvije aplikacije od strane prestigia, titanium backupom sam ih promptno deinstalirao jer su blago rečeno "sra.." jedna se pali prilikom bootanja telefona, a ne služi ničem pametnom, izgleda kao neka vrsta servisa za dohvaćanje aplikacija (na popisu je bila samo jedna). servis se ne može tučno stopirati, a cijelo crijeme radi, pa sam ga ja dotukao hehe
kasno. i onak.. otelio sam se dok sam uopće maknuo sve svoje da bih mogao uopće instalirat update koji je... lijepo rečeno... update prestigiovih aplikacija i nekog gl library-a. I to je sve. Zbog toga sam si dao dobrih 6 sati posla.
Anyhow... nemam pojma zašto bi se itko mučio instaliranjem ovag update-a, osim ako vozite stock rom
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline   Reply With Quote