Citiraj:
Autor coconut
Mnogi su se opekli na baterije s ebaya jer imaju debelo manji kapacitet od nazivnog i ne traju dugo. Uglavnom, bačen novac.
|
Zašto pričaš gluposti?
Laptop: Toshiba Satellite L500, starost: 3 i nešto godina (cca. 3 i pol)
Riknula baterija prije cca. godinu dana (mislim da se radi o prvom mjesecu, siječnju, taman negdje kad sam napravio eBay account)
Do dana današnjeg (mada više ta Toshiba nije u funkciji, bila do nedavno) radila baterija kao i original, dakle držala oko sat i dvadeset, sat i pol (ni manje ni više, skoro pa identično rekao bih poput originala)
Platio sam je oko 140 - 150 kuna i vjerovatno je seller nudio neku warranty od godinu ili dvije (mada može ali i ne mora ispuniti to?), nevažno. Naravno da je moguće da stigne šrot, otvaraš case, sereš mu ko niko, dobijaš pare nazad i mirna.
