Tema: Far Cry 3
View Single Post
Staro 11.12.2012., 15:24   #338
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,982
Citiraj:
Autor suedamA obmaR Pregled postova
Mni se čini da neki skroz krivo igraju igru pa im nevalja, pa nije cilj uletit u bazu i pucat po svemu šta se miče nego prvo posmotrit bazu sa svih strana i prvo skinit snajpere pa onda onesposobit alarme i ostatak sredit da te nitko ne primjeti, tako dobiješ max xp i gušt je tako igrat.

A i neki šta se žale da za ubit tigra ili medu treba puno metaka ili šta te skuže kad pucaš s jednog kilometra s snajperom s silencerom, pa da nije tako igra bi stvarno bila prelagana. i ovako na hard uopće nije teška. Aj razmislite malo kakva bi igra bila da legneš u neki grm s snajperom i skidaš jednog po jednog da te nitko nevidi.
Cekaj, jel ti sebe cujes? Kojeg smisla ima ubit nekog sa sniperom sa 1km da te nitko ne otkrije ako bi bilo prelagano?
Kako da predjem misiju na stealth, a 90% outpostova jesam cisto iz zajebancije, ako stealth oruzje nije stealth?

Trebali su stavit pokrivanje strazara, da se namucis da im vidis rute kretanja, nadjes jednog izdvojenoga i roknes ga, da drugi ne vide i ne dignu uzbunu. Ako je to imao Commando (BEL) onda mogu i oni danas.

Sta igra nije hard, to pripisi konzolasima. Za njih je i napravljena igra. Igraj FC1 na hard kad te 1-2 metka ubiju. Kad sam cijelu igru prosao suljanjem od grma do grma i taganjem svih meta i stealth sistemom. To je bilo tesko, al si uzivao. AI je tamo bio daleko bolji, flanking, dimne bombe, pojacanja sa vise inteligencije od prosjecne amebe, bas si se trudio da ne ulete pojacanja kad te oviju ko od shale.
U FC3 se taj trud ne nagradjuje, digni dovoljnu uzbunu i radi chained takedowne, dignes levele ko od shale. Exp nije problem. Problem je glupi AI (i jos ponesto al eto) i gameplay sistem.
Razlika izmedju genije AI i retard AI su ogromne, kako su to postigli u igri, pitaj boga.

Ako imas 50cal sniper sta probija oklopno vozilo, treba ti 5 metaka za ubit zivotinju? To nije jer je prelagano, nego je sjebano. I dok bestija ne padne, nema nikakve naznake stete, ja sam barem mislio da bi sepao nakon 4 .50 kalibra u stomak.

Igru moras igrat na stealt samo da bi bila izazov, a posto imas 3 skill treea, ispada da su ostala za kurac jer nisu balansirana. U igri sam koristio samo sniper i SMG sa silencerom + strele, ostalo nema smisla jer rambo nacin je ko god mode.

Igra je dobra kad maknes sve bugove na stranu, al do tada to sjebaje gameplay. Idem ubit nekog wanted gada, tagiram cijelu bazu i mozgam sistem prilaza, kako ubit samo zutoga da ne dignem uzbunu i da ne pobijem sve druge, sam sebi otezavam igru da imam izazova. I sta se dogodi?

Zuti commander iseta iz baze 2 metra, naidje patrola, pregazi ga i ode dalje bez jebenti, meni mission failed a njima Niko Belic vozi ocito. Toga je puna igra, kad useta neka zivotinja u bazu i pobije 10ak njih i osvoji bazu a ja dobijem nagradu za stealth osvajanje....?!?! WTF, nisam prstom makao, a da 10 ljudi puca po medvjedu sa kalasima i on polako od jednog do drugog proseta i marenda svakoga i sad ti reci da to nije sranje.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote