View Single Post
Staro 05.11.2012., 09:06   #115
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,551
Citiraj:
Autor RAUL Pregled postova
A nista Bubba, ostaviti cu te u tvojem neznanju a ti i dalje misli da Linux sluzi samo za p0rn i da nema velikih firmi koje koriste Linux, a ja cu i dalje raditi na Linuxu i mjesecno stavljati 10 tisuca krznenih zivotinjica za 14 radnih dana ( one ostale dane u mjesecu sam doma ) i to samo sa osam razreda osnovne skole
Vrlo mi je simpaticno sto me pokusavas nauciti cemu sluzi Lajnuks.

Doduse, simpaticnost se razvodni s tvojim izrazenim PcEkspert sindromom potpune nesposobnosti pracenja tijeka razgovora i sto u nedostatku argumentacije kreiras malene solilokvije u svrhu ostvarivanja pirovih forumskih pobjeda. Gledam to s divljenjem jos od 2002. od kad sam se prikljucio ovdje.

No buduci da tor vec ima godina vise nego dioptrije, i'm game - pricali smo o Linux produkciji na desktopu u velikim okruzenjima, Ekspertu. Nikoga ne zanima tvojih par kuna u nekakvom smutljivo nedefiniranoj prici (daj zamisli - imam nekoliko dedicated servera i zakupljenih cloud instanci koji kostaju vise nego sto ti zaradis mjesecno), nego je poanta price ta da je migracija i plasman Linđe u velika desktop okruzenja skup i nepraktican, a u Hrvatskoj jednostavno neizvediv jer su svi eksperti negdje na tvojoj razini (lakocemo, ja imam p0rn server u supi i meni radi superTM! LiN|_|x r000xx !!11!1!!!1!)

Rado cu tebi i Fleksu platiti tri kuglice sladoleda kod Zlatnih vrata dok vas docekuju Visage i Jelc s onemocalim torom masnim od kebaba ako mi pokazes *veliku desktop implementaciju* FLOSS-a u Hrvata. Cjelokupno okruzenje, od LDAP-a, do bookmarkiranih flash p0rn stranica.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline