View Single Post
Staro 27.10.2012., 01:35   #1924
mamic16
bi0haZZ
Moj komp
 
mamic16's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 155
Pozdrav, imam Iphone 3gs s IOS 4.1 jailbrejkan i otkljucan te BB 6.15.00. E sad posto mi na 4.1 ne radi pola aplikacija jer je zastarjela verzija planirao sam ga onda jailbrejkati i unlockati na 5.1.1..znaci napravio sam sljedece. Kao prvo spustio sam napokon ovaj famozni 6.15.00 baseband na 5.13.04. I onda nakon toga skinuo sam IPSW 5.1.1 te preko ultrasnowa napravio custom IPSW tako da mi ne dira baseband kad ga idem updateat. Znaci napravim sve po uputama ( http://absinthejailbreak.com/update-...eband-mac-win/ ) koje sam nasao i odem na Pwned DFU da mi exploited with LimeRa1n. Znaci to sve napravim te nakon toga mi je mob u DFU modu i upalim itunes i idem ubaciti custom IPSW da ga instalira na IP i dogodi se sljedece. Pocne ucitavati softvere i to sve i u jednom trenutku mi izbaci error 1604, pa kad sam pokusao ponovno izbaci mi error 1602. Sta da radim ne znam vise. Na pocetku mi je bio error 3194 al njega sam rijesio sa host fileom. I napokon kad sam se rijesio njega sad mi ta dva errora izbaci i nikako da si vise updateam, jailbrejkam i unlockam Iphone. Ima li tko kakvo rijesenje? Ovaj 4.1 software koji imam na iphoneu je uzasno spor. Te mi ne radi pola aplikacija, ne moze ih cak ni updateat koliko je star IOS

Zadnje izmijenjeno od: mamic16. 27.10.2012. u 01:50.
mamic16 je offline   Reply With Quote