View Single Post
Staro 22.10.2012., 20:50   #10330
Franf
Premium
Moj komp
 
Franf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: EU
Postovi: 181



I am your Father

ako ti več znaš????

Epizode 1, 2, 3 nemaju nikakvog smisla ako več unaprijed ne znaš tko je zapravo Anakin, 3CPO, R2D2....
U Harry Poteru preporučaš ljudima da prvo pogledaju scene kad je on bio beba pa tek onda ostatak? Jer, Bože moj, treba pratiti kronologiju!!!??

Edit:
Jos bih razumio da nekom preporucis da jednostavno uopce ne gleda epizode 1,2&3...
Ali da ih pogleda na pocetku i tako si upropasti sve ono sto je dobro u serijalu....
-->
Citiraj:
Autor domis Pregled postova
da, taman posla da sad dok su i prve tri epizode izasle gledam redoslijedom kojim je snimano...
ko da krenem LOTR gledat od treceg dijela...

pocni gledat od ep1-ep6, je da su ovi noviji lošiji, i to podosta...ali barem dok završiš s dobrim filmom ne ostane onaj gorak osjecaj
O majke mi mile! U epizodi 4 se upoznaje radnja, upoznaju se likovi. Krivim redosljedom gledanja upropastit ćeš si epizode 4,5 i 6!

Koji je smisao največeg iznenađenja u povjesti filmografije



I am your Father

ako ti več znaš????

Epizode 1, 2, 3 nemaju nikakvog smisla ako več unaprijed ne znaš tko je zapravo Anakin, 3CPO, R2D2....
U Harry Poteru preporučaš ljudima da prvo pogledaju scene kad je on bio beba pa tek onda ostatak? Jer, Bože moj, treba pratiti kronologiju!!!??

Edit:
Jos bih razumio da nekom preporucis da jednostavno uopce ne gleda epizode 1,2&3...
Ali da ih pogleda na pocetku i tako si upropasti sve ono sto je dobro u serijalu....
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Franf. 22.10.2012. u 21:34.
Franf je offline   Reply With Quote