Citiraj:
Autor fanATIk
Nije mi baš jasno kak neš može puknut na mobu a da nije tvoja krivica?
Što se tiče kvalitete kućišta, ja prezadovoljan. Nit škripi, nit se neš klima, padao više puta na pod al i dalje nikakvih problema.
Nek traži napismeno da problem nije uzrokovan njegovom krivicom al mu ne žele zamjenit iako je pod garancijom. Pa nek ih prijavi DI.
|
E pa vidiš,to ni meni nije jasno,ali je puknuto,tj šprungiralo je,nije puklo do kraja,pa sad čekam mob da mi vrate poštom,valjda će napisati,tele2 ne daje uopće garanciju na kučište jel su totalno smeće od operatera.
To je moje mišljenje,da bi čovijek još u servisu rekao da se to hoće desiti našem mobu,može biti od hladnoće,ne znam-promjene temperature,ali bit toga je da ja nisam kriv za to,a svi me odjeba...u.
Ni moj mob ne škripi niti se klima,ali je to puklo i smeta me,vidiš tvoj je padao pa ništa,moj nije pa je puklo smeće-Kinesko govno,ili ti polu proizvod. Oni su meni ažurirali softwer-Katastrofa.