Citiraj:
Autor MAGARAC
Da Diablo ima loot ko Torch, nebi ga vise nitko igro jer bi bio predosadan i cijeli sitem sa RMAH i AH bi pao u vodu. Ovako stalno drzi ljude u iscekivanju jer znaju da postoji sansa da ce dobit nesto sto ce moc prodat za 250 eura a i zadovoljstina je uno veca nego kad je drop rate kao u Torchu. S druge strane zna bit frustrirajuce ali jbg. Vrijeme ce pokaza koja taktika je generalno bolja, odn koliko ce se igrat jedna i druga igra..
Jedno je sigurno Torchlight 2 je super za te pare. Ja sam ga kupio i stavio na komp od stare, g850, IGP i igra ga pomalo. Stara je stara Starcrafterica btw.
|
Baš suprotno, ne bi bio dosadan nego zanimljiviji, a sistem AH/RMAH bi pao u vodu, što se protivi blizardovu money makeu.

Ja do sad imam oko 450 sati diabla 3, i pao mi je samo 1 item koji sam prodao za 17 milja, ostalo sve slabo, prodano za milju max.
Da nisu toliko gladni za lovom mogli su napravit igru sa ah i boljim lootom, tako što bi se moglo npr max prodat 5 itema u 10 dana.
Ljudi bi više bili u MP, zbog trgovanja, loot bi bio veći i bolji i igra bi bila bolja.
Na živce mi ide toliko ulupanih sati sa XXX magic finda za drek, dok recimo u TL2, toliko stvari pada da ne znaš kaj bi stavio na sebe, ali ozbiljno, zbog jednog belta ja sam primoran mjenjat pol geara, što nije loše, dapače odlično je, jer se puno više kombinira i veće je zadovoljstvo od frustriranog diablovog loota gdje se jako rijetko zalomi neki ok drop.