View Single Post
Staro 13.09.2012., 09:53   #25
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,037
Citiraj:
Autor max111 Pregled postova
Ne budeš ti nikada odrastao baš kao i ja a godine lete ko brzi vlak. I ja jedva čekam igru, sjećam se prvog HL-a, odličan i inovativan fps. Priča sa originalnim početkom za takav tip igre (dolazak na posao ) i glavni lik totalno suprotan nabildanim akcijskim superjunacima a rastura i bori se praktično sam protiv svih od mutanata do specijalaca. Kakav je to neponovljiv osjećaj bio kada sam to prvi puta igrao, legenda i naj igra na pc-u (pored stalkera) a i drugi dio mi je isto bio jako dobar.

Da, definitivno me je oduševio početak i urnebesan dolazak na posao gdje mi čuvari ujutro nude da s njima popijem piće, znanstvenici ne znaju koristiti mikrovalku i svi imaju neke smiješne i tupave dijaloge sami sa sobom hodajući po hodnicima, a gmana nisam ni doživljavao kada je pričao s jednim znanstvenikom u zatvorenoj prostoriji. Također se sjećam da mi je bilo presmiješno ime Gordon. Ah, kako sam požalio svoje riječi. Sve ostalo je povijest...definitivno najzanimljiviji odlazak na posao ikada hehe
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote