View Single Post
Staro 04.09.2012., 21:45   #24
w0lfram_
Rasvjetno tijelo
Moj komp
 
w0lfram_'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Split
Postovi: 374
Citiraj:
Autor Imagine Pregled postova
Radiš verziju s umjetnom kožom ili nešto drugo ?
Umjetna koža je jednostavna za nategniti i za razliku od kože na kkoricama rukovnika bi mogao iskoristiti formu konzerve. Još zakeljiš 2 drvena kruga na krajeve , malo laka i ludilo...

vidi mene šta me krenilo
ma ovo mi je lako dostupno i jednostavno za namistit pa onda idem dalje s istim materijalima
sad sam u principu u potrazi za adekvatnom kanticom, najrađe bi običnu veliku kanticu od nescaffea, al te su se prodavale dok su bile nekakve akcije, pa ih više nisam viđa
tako da sam u principu u potrazi za nečim sličnim, jedino šta sam sada 100% siguran da je ovakav kakav je, ovaj držač za ubruse previsok, tako da ću ga kratit, a samim time bi mi trebalo isti bit lakše zakačit za vrh kantice, a i manje ću se zezat s bužanjem rupa na kantici, jer mi je dosta 2 male rupe s bušilicom na dnu puknit

Citiraj:
Autor Imagine Pregled postova
Pretpostavljam da češ biti prvi u redu za vratit uslugu kad sljedeči put okačim "diy kutija slikovnicu"
ma no frks, šibni mi pm da ne zaboravim

Citiraj:
Autor Imagine Pregled postova
Nedavno sam naručio nešto preko pola kugle zemaljske i za tu stvar od 10 deka ( i vrijednosti 99 dolara) sam platio platio 60 dolara šipinga!
U susjednu nam sloveniju šiping bi bio upola manji! Iako ti dođe da popizdiš , pošto je to jedini način da dođeš do potrebnog , čemu ludit...

Poštarina je uvijek neizbježna stvar a "kukanje" o tome ti je kao o ljutnja upučena silama prirode - na koje ne možeš utjecati kao ni na šiping.
Zato go with the flow
ma nema šanse da za nešto tako nebitno dam toliko za shipping, za razliku od valjda većine, ja te proizvode po cijeni gledam onoliko koliko dođe sa shippingom, a onda nije da mi je problem dat za stvari koje su mi uber bitn/stvarno ih želim, al za ove manje bitne ne dam toliko para, pogotovo kad se da nešto iskemijat u kućnoj radinosti

Citiraj:
Autor Imagine Pregled postova
Drvena? pa to se isto može u kučnoj radinosti samo traži malo više truda.
U principu se može napravit i ona staklena. malo zahebancije s glinom , kalupima , malo razbijanja staklenih boca , i jedna omanja peč za keramiku.
Najbolje od svega , možeš napravit vlastitu glavu.
omanja peć za keramiku? čista sitnica, mislim da bi mi se više isplatilo nekome poslati dimenzije, ili 3d model moje glave , pa da mi to on odradi

iako, kad bi išlo po dimenzijama moje glave, mislim da bi se brzo slumbe raširile
__________________
Pošteni trgovci: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10
w0lfram_ je offline   Reply With Quote