View Single Post
Staro 27.06.2012., 17:08   #24159
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,824
Citiraj:
Autor cuks Pregled postova
Mene je jos vise strah s obzirom na broj lezajeva na linkovima kod mene. Mislim da ih nitko nema vise

Ima li kakva kineska/jeftinija varijanta?

Koliko japanski dulje drze od kineskih?
Najveći problem i kod jednih i kod drugih je u količini maziva koje je unutra, a to je najčešće nedovoljno da zadovolji atmosferilije kojima je bajk izložen.

Japanski su kvalitetniji utoliko što su napravljeni preciznije, no realno, nije bi bitno dal se ležaj može vrtit 30k RPMa ili 20k RPMa kad mi je bitna jedino dugovječnost.

Našao sam jedan dućan na ebayu otkud ću baš naručit lagere, boli me kifla, cijena je

Citiraj:
Autor jed2i Pregled postova
mislim da se japanski ipak na kraju isplate...
Zmija mi je preporučio za lagere jedan sprej, ulje u spreju, odbija prljavštinu....al mi je rekao da ga nema za kupit kod nas pa sam si dao truda i našao firmu koja ga ima u prodaji i kupio od njih - wurth hhs 2000 se zove, firma metal kovis ga ima svoje sam već našpricao
i doma sam podmazao jedna vrata koja su uvijek, al baš uvijek škripala nakon jebene kiše, više ne škripe
Ovo ulje. Budem se zaletio do tebe da mi pokažeš kak to izgleda. Ne vjerujem ulju baš, ali neki miks toga i masti bi se svakako mogao ubaciti umjesto masti koja je nutra po defaultu.


---

Jedan shematski prikaz shocka sa piggybackom, oni koji se iole kuže će shvatit kak to otprilike funkcionira.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote