14.06.2012., 18:53
|
#12
|
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
|
Citiraj:
Autor BladeRy
Imaju veze pod Criterionom. U Burnoutu imas cijeli grad i okolicu za voznju, imas stvarno dosta auta i svi su primjetno razliciti po FWD, RWD i 4x4 pogonu. Takodjer ima razlike i tezina auta na njihovo lezanje. Osjecaj boosta, drifta i upravljivosti je opcenito debelo bolji nego na NFS HP2(010). Ako zakacis auto koje je parkirano ili zid zgnjecis se ko muha.
HP ima auta koja fino izgledaju u meniju, na cesti gotovo da nema razlike, neko cudno lezanje i upravljanje da imam osjecaj da vozim gliser a ne auto.
Boost se puni driftom, al gdje je to radilo u Burnoutu u HP je to totalno lose izvedeno. Ostecenja auta prakticno i nema, jer vlasnici tih marki ne zele da vide ostecenja na autu, pa nema ni dozvole za dmg.
Igre su vrlo slicne, i po sistemu jer su par stvari prebacili iz BPa i po mehanici, al je HP ispao sasvim prosjecan i nedoradjen.
Nije bitno jel boostas sa Veyronom na max speed kad te svaki policajac sustigne i prestigne, ocito stari squad car ima i snage i aerodinamike da uhvati preko 420km/h, a i djipovi i apsolutno svako drugi. Kao i u The Run-u. To navodno doprinosi non stop akciji, a u biti je sranje.
MW si mogao ostavit policiju debelo iza sebe i to sa normalnim autima tipa RX7 i Lotus, a ne monstrumima sa 700+ ks.
Shift1 i 2 su mi odlicni, al nazalost imam zajeb sa lagom u kontrolama radi usranog porta i deadzonea na tastaturi (go figure) jer igra racuna da je jos na xbox kontroleru. U shiftu si mogao zavrsit utrku sa 4 kotaca i pola kabine, a branici i tjelo je znalo otpast.
Takodjer sam igrao i uzivao u MW, i dan danas ga imam instaliranoga i volim tu i tamo napravit time attack na onoj 25km+ stazi (bez boosta). Al kao sta kazem, imam osjecaj da ce opet poglupit NFS do zalosti. I traileri za HP i Run su bili super, a konacni proizvod je bio osrednji.
|
Kužim ja zbog čega ti uspoređuješ NFS i Burnout, ali nemožeš, to nisu dvije iste/slične igre, veže njih jedino što ih je napravio Criterion, ali to baš i nije nešto.
Što se te teme dalje tiće već sam u 1. postu sve napisao, nemožeš te dvije igre uspoređivat nikako, iz očitih razloga, a i NFS je onakav kakvim da prodaju. Skužio bi ljutnji da oni imaju marketing tipa da će NFS biti KAO Burnout, ali to nije stvar, tak da ono, ako oćeš Burnout, nemoj ga očekivati u NFSu, i zbog toga pljuvati NFS jer neće biti slično, jer nitko nije niti rekao da bude isto
__________________
54' / 74' / 90' / 2014
I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.
|
|
|