View Single Post
Staro 10.05.2012., 21:48   #1654
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
A ja neki dan u tcom centru predao zahtjev i još čekam kod za otključavanje. Brijem da i ja idem slat mail.
meni je bilo zdravo razmisljanje - zasto trositi vrijeme i "put" u bilo kojem obliku kada se moze preko maila?
uglavnom definitivno pokusaj i preko maila, automatski ide njihov reply da je mail zaprimljen, i da u roku od 3 dana ce maksimalno doci odgovor. meni je dosao isti dan .


Citiraj:
Autor Zaggy111 Pregled postova
Jeste vi poslali i sliku tog ugovora za produženje? Meni nije još stigao nikakav ugovor, a produžio sam ADSL 27.3.
ja nisam isto imao nista za poslikati, to sam i napisao u mailu, da jednostavno ne znam koji ugovor trebam imati . no imas na ovom papiru sto ti je dosao uz mob (na koga je linija, jel) broj zahjeva, ja sam to napisao. i naravno vlasnika linije, model mobitela i imei.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote