View Single Post
Staro 02.05.2012., 19:56   #787
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Krait je savršen proc, ultra brz i štedljiv.. pogođen do kraja..teško da ce XL biti stedljiviji i bolji od S, s obzirom da S ima manji ekran u amoledu.. ja važem između X i S3. Čekam S3 pa krećem u kupnju. X je vrhunski mob, iako je krait moćniji od tegre, tegra ce mišiće pokazat u grafičkim zadacima.. Kao minus mu uzimam što ne podržava LTE (ok, pokrivenost u hrv oko 2% uz brutalno skupe tarife ali svejedno.), što je na usb2.0 portu koji bi mogao biti kočnica kod prebacivanja velikih fileova (s obzirom da mob moze potegnuti čitanje i preko 60mb/s i pisanje preko 35mb, mob će biti"ukocen")i baterija.. ali s baterijom ce svi imati problema. Baterija jednostavno nije dovoljno dobra..
Ovo su MENI minusi, ostalo je jednostavno genijalno. Dizajn,ekran, kamera, sense.. ocjena 5!!

Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Da nastavim gornju priču o failovima. Prije par tjedana One X je dobio update. Sada dobija još jedan. Nije loše za mobitel koji je na tržištu manje od mjesec dana.
http://androidandme.com/2012/05/smar...squashes-bugs/
Što reci osim traljavost htc dev teama.. Ali dobro je što relativno brzo ispravljaju svoje greške, što prije nije bio slučaj..

EDIT:

Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
daj reci neki mobitel koji je trenutno bolji od one x?

kakvi failovi molim te..
Ajde vise da se ti i ja slazemo oko necega!!
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dean225. 02.05.2012. u 22:32.
dean225 je offline