View Single Post
Staro 06.02.2012., 19:23   #14
Overhaul
Premium
Moj komp
 
Overhaul's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: zg
Postovi: 517
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Ovaj na pinove koristis samo kod je ploca bez struje jer se u protivnom moze sjebat cijela ploca.

Gdje is nabavil bateriju za plocu ak se smijem znat? Trebam jednu za jednu p67.
Provjeri si jos proc. Neki dan sam dobil riknuti 2500k, na jednoj ploci nije htio prec bios a na drugoj je samo resetirala u beskonacnost..
Misliš na clrcmoss? Ma nije ni praktičan za držanje pinova dok se diže.
Baterija? Pa to je 2032, prilično standardna baterija, maltene ih ima u špeceraj dućanima. Ja uzeo u makro mikro jer mi je par koraka od firme.
A procesor...čuj, kad se digne na silu, dakle držanjem par minuta clrcmossa, doduše na default postavkama, 990x radi idealno. Svaki test
koji mu nabacim izvrti bez muke i zagrijavanja. Evo trenutno zasad doma narendava nekakvu testnu 3d scenu već treći dan, nonstop opterećenje svih 12 threadova 100%, sa poništenim postavkama radi na 3.6GHz, a temperature na testbedu manje od 50° sa true120,
ploča si je stavila na procu napon od 2.1V i vent je nečujan na oko 800okr/min. Da mu išta nevalja, valjda bi se pobunio pri benchmarcima i burn inovima.
Citiraj:
Autor extacod Pregled postova
probaj držat power on tipku cijelo vrijeme umjesto clrCmossa i vidi jel ima ikakve promjene
Ajd, budem. Zasad kako narendava tu scenu već treći dan, strah me ugasiti
__________________




Overhaul je offline   Reply With Quote