View Single Post
Staro 16.01.2012., 02:35   #4
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor Purica/Tamara55 Pregled postova
Miš moga frenda (Genius Ergo nešto) je imao iste simptome pa mi ga je dao da vidim jel ga mogu sredit. Kad sam ga rastavio, problem je bio u plastici spojenoj na unutarnji dio lijeve tipke miša. Pri pritisku tipke ta plastika dolazi u kontakt sa malom pločicom na kojoj se nalazi mali 'gumb', onaj koji proizvodi 'klik' kad stisneš tipku na mišu. Problem je bio u tome što se ta plastika udubila u obliku slova U (godine snažnog stiskanja miša su učinile svoje) pa je trebalo snažno stisnut da bi došlo do 'klika'. Problem sam riješio tako da sam rastavio miš i negdje pri dnu sam podbočio lijevu stranu miša sa stisnutim papirom - lijevi unutarnji dio miša se podignuo za nekoliko milimetara i time sam smanjio hod one plastike s početka priče tako da udubina u njoj više nije smetala kod pritiska na pločicu s gumbom.

Ako ti miš ima garanciju, nemoj ovo činit.

Upravo to. Isto mi se dogodilo na Genius Ergo 525.. Kod njega se lako skida ta gornja plastika, pa se čak može napraviti i kad imaš garanciju.. BTW. Sljedećih dana moram rastaviti logitech rumblepad 2 gamepad, isto tako podbočiti tipke, slabo prihvaća. Neznam što je s tim stvarima, na svakoj drugoj se "izgloda" plastika pa rastavljaj i stavljaj komadiće papira ili nečeg da radi
John Creasy je offline   Reply With Quote