Tema: Hi-Fi
View Single Post
Staro 02.01.2012., 10:33   #5884
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,805
slažem se naravno sa svim rečenim, međutim problem je ipak previše gotovanstva danas, bez ikakvog patroniziranja.

dostupnost informacija i raširenost interneta i te mase podataka oko nas je učinio mnoge ljude, da prostiš, tupavim strojevima bez ikakvog logičkog zaključivanja sa očekivanim ne samo smjernicama nego i gotovim rješenjima na zlatnom pladnju.

možda naša ponešto starija generacija koja nisu odrasla uz internet od malih nogu je malo nabrijana na gore navedenu skupinu pošto smo mi za neke trivijalne stvarni morali listati časopise i časopise, žicati lokalne meštre za koji savjet, visiti po hifi šopovima (kojih je bilo prilično malo) i takva "teža" manuala.

onda nas to dovodi do gornjeg pitanja... znači ako u startu veliš da te zanima hajfaj i upišeš hajfaj u google pictures, vidjet ćeš da se radi o max 2.0 ili 2.1 sistemu. isto tako ne treba baš biti raketni znanstvenik kako bi se shvatilo da zvučnik nema nikakvu snagu, nego je iskazana brojka max koji može trpiti (i to obično impulsno).

nhf prema autoru, njega sam samo uzeo kao primjer.
syss je offline   Reply With Quote