View Single Post
Staro 16.12.2011., 20:05   #51
R@zzoR
Yippie-Ka-Yay
Moj komp
 
R@zzoR's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Split
Postovi: 560
A sto reci nego zalosno. I sam sam koristio iPhone 3G do jednog tuznog dana kada mi je pao na ekran i razbio se. Prije godinu dana sam kupio i MacBook Pro i mogu kazat da vrijedi svaku lipu koju sam dao za njega i postujem Apple i pokojnog Jobsa koji je usitinu napravio revoluciju u svijetu tehnologije, ali da nakon svega ovoga sto je on napravio Apple i ovaj novi (nesposobni) CEO baci u blato svo njegovo postignuce i cijeli ponos i ugled Applea. Jednostavno zalosno. Evo i sam danas posjedujem Galaxy S2 i vise sam nego zadovoljan uredajem, ali nije sada da sam promjenio misljenje o Appleu, ali ovo je stavrno bezveze... inace su Microsoft, Nokia i ostali koji se jos nisu pomirili da su izgubili prevlast u svijetu ti koji se skrivaju iza patentiranja svega i svacega sto "ubace", "izmisle" (ili nesto drugo) u svoje proizvode i pokretanje svakojakih tuzbi... jednostavno bezveze, korak u krivom smjeru za Apple, vidi se da je Jobs drzao sva cetri kraja Applea, svaka mu cast. Inace od sada Android & Google FTW.
R@zzoR je offline   Reply With Quote