View Single Post
Staro 18.11.2011., 00:18   #18
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Autor borny Pregled postova
Gdje mogu naći drveni šah?
Znam da je bila mala prodavaonica na Maksimirskoj, ali toga više nema koliko sam uspio vidjeti u prolazu. Na Hreliću jedan čovjek prodaje te drvene stvari i znam da ga ima, ali ne mogu čekati do nedjelje jer mi treba za subotu.Ima netko ideju?
Donedavno sam ih vidjao cak i u boljim Duhan/kiosk ducanima. Ducan koji prodaje suvenire nadomak Kaptola ih je uvijek imao do sada u prodaji. Knjizare su takodjer vecinom imale manje drvene sahove u ponudi.

Ali buduci da si covjek od akcije, evo ti ideje kako besplatno doci do saha! Ali pazi, moj recept ti vredi 24h i gledaj ga kao ducan koji se nikad ne zatvara!

1) Nadji najsuskaviju trenirku koju mozes naci u domacinstu - minimalno u dezenu od 4 boje!

2) Odsetaj se do prvog trga ili okupljalista "oficijalnih" taksista

3) Uklopi se kao slucajni prolaznik, koji se divi majstorici

4) Pocni dobacivati kako nisi dosao gubiti vrijeme, kako si ocekivao da ces vidjeti seriju postenih poteza a ne igru za pocetnike!

5) Nakon serije dobro plasiranih provokacija, otvoreno izazovi prisutne na dvoboj : 3 majstorice kao oklada :

a) Ako oni izgube > moraju ti dati najbolje rezbareni sah koji imaju u stanici ili prvom autu!

b) U malo vjerojatnom slucaju gubljenja placas tri nocne + pice vozacu dok te vozi za Kozari Bok!

Eh, da u slucaju gubljenja, uzmi od Syssa jednu pancirku, jer nakon 20h se bez pancirke na Kozari ne ide po Šahovski komplet

Spominjem sve opcije buduci da ti se zuri.

Visage je offline   Reply With Quote