View Single Post
Staro 27.10.2011., 11:58   #69
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor Gism Pregled postova
Bilo bi ti pametnije da pokušaš naći posao s ovim što imaš jer hrpa papira bez iskustva ti gotovo ništa ne znači. Ja bi na tvom mjestu upisao još dvije godine faksa i pokušao raditi sa strane pa makar i volontirao samo da stekneš što više iskustva. Svi ti tečajevi se bave samo osnovama a tebi treba puno više ako se misliš zaposliti u toj branši.
zasto jos dvije godine faksa? mislim da nema previse koristi od toga a samo cu onda jos izgubiti dodatne 2g koje necu moci raditi

i rad sa strane bi onda podrazumijevao rad izvan branse (jer vecina poslova preko stuca nema veze sa ITom osim tih helpdesk ponuda u tcomu i ostalima, za koje je ionako prevelika potraznja -a ako cu traziti nesto izvan stuca i nemam previse sanse posto nemam stelu)

da, tecajevi se bave osnovama ali ima pozitivna strana kod njih a to je da te primjete prilikom odabira kandidata
mogu reci da mi se kod jedne prijave za posao (posao je ukljucivao rad na svemu sto ima veze sa informatikom, najvise technicka podrska) vise cijenilo sto sam zavrsio cisco nego fax (posto sa ciscom ipak dobijes neko konkretno znanje za usporedbu sa faxom gdje gradivo obuhvaca rad na softveru i hardveru koji moze biti star jedno desetljece..)

tako da bi mi ti certifikati vise sluzili kao sredstvo da me primjete prilikom odabira i onda pozovu na razgovor nego da mi taj certifikat pomogne u samom poslu
jer ionako gotovo svaki poslodavac kad vidi da si svjez sa faxa i nemas radnog iskustva racuna na to da ce morati uloziti u tebe kao radnika pocetnika, tj obrazovati te i uciti radu na odredjenoj opremi
Ordem je offline   Reply With Quote