View Single Post
Staro 24.10.2011., 19:31   #323
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,085
Citiraj:
Autor pesty Pregled postova
znači ovaj je sad za sad best buy ili?? zemljače može li se što bolje dobit trenutno na tržištu za te novce ili???

našo sam neke HP-ove al s godinu dana garancije a sad jel se isplati riskirat za ovo,jer tri godine su ipak 3 godine??

http://www.notebookshop.com.hr/Default.aspx?pid=2648
Teško da ćeš naći nešto značajno bolje, pogotovo s tim trajanjem jamstva. Pošto nije zahtjevna namjena, nikako se ne isplati uzimati s kraćim jamstvom.

Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
A zasto ne bi uzeo ovog ASUS-a?
http://www.magazinrs.hr/k53e-sx699-b...sus-k53e-sx699

Po specsima mi je malo bolji od dell-a osim sto ima 24mj umjesto 36mj garancije. Kuciste i tipkovnica su odlicne(imam slican) i izgleda dosta cvrsto. Za malo vise od 3000kn i HDMI i 640gb hdd i USB 3.0,i nova platforma (sandy bridge)
Bez nekog posebnog razloga, osim što je neraspoloživ, bar po toj cijeni.

Citiraj:
Autor pesty Pregled postova
a nisam više pametan, a prednosti tog asusa su samo hard, usb 3.0.. ta nova platforma na sto točno misliš toliko pak pametan nisam... ) , al kod ovog me vuče tih 36 mjeseci..

a koji je bolji procesor

Intel Pentium Dual Core procesor P6200 2.13GHz ili Intel Pentium B950, 2.1 GHz???

tj. možeš li mi malo bolje pojasnit sto je ovaj asus bolji od dell-a. jer nisam neki veliki stručnjak.!!
B950 je noviji, ali u praksi nema neke bitne razlike. Najbitnije je da Asus nije raspoloživ pa ga ne trebaš uzimati u obzir.
redscro je offline   Reply With Quote