View Single Post
Staro 20.10.2011., 16:19   #136
G.D.I. Info
Registered User
Moj komp
 
G.D.I. Info's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 30
Uff umorih se čitajući sve ovo Neznam što reći na sve osim da je možda prerano za definitvne odluke i recenzije te da će AMD ipak izaći sa rješenjem samo je pitanje vremena. Po meni nikad AMD ni nije bio konkurent Intelu te nemaju istu ciljanu skupinu potrošača. Sad gledajući Overclockere to je jos i imalo smisla na konfama p2,p3 i p4 dok danas ne vidim poantu dizanja procesora snage 4,6x 3,4ghz na 4-5-6ghz jer kad pogledam aktivnosti proca na svojim tvorničkim postavkama dok igram igre, skidam s neta , pustam zeni film na 107cm u isto vrijeme ni jedna od 4 jezgre ne prelazi 50% opterecenja i sve ide glatko tako da nevidim potrebu za overclockom radi 3fps ili 20sec brze izvedene radnje. Potrošnja struje mislim ko to više gleda napajanja od po 1200 -1500w grafičke dugačke pol metra sa turbinama za hlađenje te cpu-i sa hladnjacima ko kileri za auto 15 ventova big tower ,27 incha ekrani zvučnici itd itd a svi kukaju kak cpu troši kog pati potrosnja acer aspire one baterija za walkman i pjesma nema brige oko struje. AMD vs Intel nema usporedbe isto ko ni BMW i Mercedes dva različita sektora ja sam osobno nakon 10 god intela presao na AMD+AMD grafika i pre zadovoljan sam jer isto to u izvedbi i7 sa nvidiom bi me koštalo bar za 40% više za iste preformanse stoga za AMD sam nek ekipa radi na novitetima jer tak se pljuvalo i po Athlonu i Phenomu pa sad rasturaju.
G.D.I. Info je offline   Reply With Quote