View Single Post
Staro 18.10.2011., 08:31   #2505
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 8,017
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
EDIT.

eeeeeee da, ova glupa plavusa kojoj je ubijena sestra u prvoj sezoni........ a-la, pa njoj bi odmah otkaz dao. kud ovako izgleda ko' da non-stop gazi copor tek okocenih macica, tu jos cvili i cmolji i samosazaljava se 90% vremena sezone. stalno uplakana i depresivna i samo je njoj tesko, bla bla bla bla, dajte joj jebeni pistolj, neka se ubije, samo da ju ne gledam. smetala mi je i bila glupa kad ona u prvoj sezoni pocne prijetit serifu u onoj trgovini pistoljem, a on zakocen.......... ej......... metak u celo i adio. jedino sto mi je nekako zgodna (naspram zene od glavnog nam glumca koja mi je gadna do bola) pa sam ju nekako smetnuo s uma, ali veceras mi je ona prva za eliminaciju.

a i ova druga sto izgleda ko' da je prosla par tretmana za leukemiju, ova sto je rodila pametnu sofiju, sto ju je muz tukao. sad si sve gledam, iako je bio covjek alkos, mozda je ova toliko glupa da....... ma ne, ne podrzavam nikako nasilje, ali je i ona antipaticna do bola. sve je nekako sugavo ispalo i antipaticno, barem meni. mozda grijesim(o) (ovdje vise nas), mozda je ovo sto narod trazi i zeli. blago se nama ako jest, sva sreca pa mogu gledat crvenog patuljka, oca teda i frikove&gikove kad god pozelim.
Ma briga me za glumice iz The Walking Dead skroz dok je tu Morena Baccarin u Homelandu.



EDIT:

House

O da, uspio sam zaboravit 13.
__________________
Sent from AS/400.

Zadnje izmijenjeno od: Pupo. 18.10.2011. u 08:57.
Pupo je offline   Reply With Quote