View Single Post
Staro 18.10.2011., 01:11   #2501
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,317
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Najžešće je kak su zombiji zapravo jako inteligentni i snalažljivi. Pored putovanja/lova u čoporima, svladavaju sve moguće zapreke bez ikakvih problema, pretražuju kuće, kamp kućice, podrume, hodnike, ma nema čega nema.
tja, opet, nekakav trash mi je tu kljucao, znas i sam da najgluplji zombiji (ili negativci generalno) u nekom trenutku prosvijetle i pametni su. iako da, prvo se svi vuku, ali kad treba trcat - hop, idu oni + sto su neumorni.........

rekao sam ti tamo u filmovima kakvo je moje stajaliste prema romanticno-ljubavno natezanjiva, i ovo sam jedva zvakao (ljubakanje zene/tuke/kuje sad s ovim, sad nazad s muzicem), i sada su opet krenuli razgovori.......... ali opet kazem, nemam nista protiv toga malo, dok ovaj drugi dio - prevladava.


@Ludi_Đuka

vidim da bi i ti mogao sastaviti #sranja . join the club, nazalost.



EDIT.

eeeeeee da, ova glupa plavusa kojoj je ubijena sestra u prvoj sezoni........ a-la, pa njoj bi odmah otkaz dao. kud ovako izgleda ko' da non-stop gazi copor tek okocenih macica, tu jos cvili i cmolji i samosazaljava se 90% vremena sezone. stalno uplakana i depresivna i samo je njoj tesko, bla bla bla bla, dajte joj jebeni pistolj, neka se ubije, samo da ju ne gledam. smetala mi je i bila glupa kad ona u prvoj sezoni pocne prijetit serifu u onoj trgovini pistoljem, a on zakocen.......... ej......... metak u celo i adio. jedino sto mi je nekako zgodna (naspram zene od glavnog nam glumca koja mi je gadna do bola) pa sam ju nekako smetnuo s uma, ali veceras mi je ona prva za eliminaciju.

a i ova druga sto izgleda ko' da je prosla par tretmana za leukemiju, ova sto je rodila pametnu sofiju, sto ju je muz tukao. sad si sve gledam, iako je bio covjek alkos, mozda je ova toliko glupa da....... ma ne, ne podrzavam nikako nasilje, ali je i ona antipaticna do bola. sve je nekako sugavo ispalo i antipaticno, barem meni. mozda grijesim(o) (ovdje vise nas), mozda je ovo sto narod trazi i zeli. blago se nama ako jest, sva sreca pa mogu gledat crvenog patuljka, oca teda i frikove&gikove kad god pozelim.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!


Zadnje izmijenjeno od: Burko. 18.10.2011. u 01:21.
Burko je offline   Reply With Quote