View Single Post
Staro 28.09.2011., 13:08   #134
scp
Premium
Moj komp
 
scp's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: ZG
Postovi: 327
Citiraj:
Autor Audi45 Pregled postova
Nemoj igrati.

Puna mi je kapa kukanja o balancu timova na off. forumu i u igri.
Kad se dobije onda su zasluzni sami, kada se gubi onda je kriv team balance
Zanimljivo na partijama gdje je vecina tenkova tiera 8, 9, 10 takvog kukanja gotovo da i nema.

Do sada nisam izgubio niti jednu jedinu partiju zbog loseg team balanca
vec zbog pojedinih idiota, nesposobnog tima, vlastite greske (gluposti).

Igra nije savrsena, daleko od toga, ali je zabavna, kvalitetna i ono najbitnije
svako malo određene akcije, novi tenkovi , mape, game modovi itd.
Ovo je jedina igra koja daje dojam da je tu zbog sebe same, zabave i igraca, a ne zgrtanja para. Osobni subjektivni dojam.

Ne svida ti se, nemoj igrati.
Nesto ne valja ili je jako lose, potkrijepi sa nekim barem poludokazom i preko
foruma prijavi problem game devel. i biti ce ispravljen u iducem upgradeu,
brojni problemi su ispravljeni na ovaj nacin.

Ma za sve je kriv krvavi team balance, nek ide u tri p.... strinine
Odoh spavati da me opet ne zajebe....
Osobno sam se trudio igrati igru jer obozavam i proucavam WW2 opcenito. Takodjer podupirem tu ideju da se igre nebi trebale igrati radi zgrtanja para, ali kad ocajni balance, slaba optimizacija i glup team (ne precesto ali dogadja se puno) prelako odvracaju paznju od uzivanja u igri.
Ne, naravno, nikada nije problem u balanceu, pogotovo kad sjednem u T1 heavy 5 puta zaredom i budem na vrhu dok u mom timu ispod mene sjede 2 Panzer IV, a u enemy teamu na vrhu 3 KV-a sa 107. To nije balance issue, kriv je tim
Da ne spominjem to sto moras placati da bi igrao s ekipom od troje i sta vec ne, jer je grindanje XP-a i creditsa prakticki nemoguce bez sjedenja pred kompom 12 sati dnevno ako nemas premium account. Radije cu potrosit lovu i vrijeme na bolje igre, i ne moras mi govoriti da ne igram ako mi se ne svidja, jer ocito da sam prestao igrati i nije mi bio potreban tvoj savjet u vezi toga.

BTW: u WoT definitivno nisam bio loš, štoviše bio sam poprilicno dobar, igrao sam T44 sa frendovima iz Cape Towna. Redovito smo dobivali gameove samo nas trojica. 3 T44 čuda rade kad igraju zajedno i u high tier gameovima. Ali kazem, jednostavno previse problema koji odvracaju od igre da bi se moglo dugorocno i intenzivno igrati.

Zadnje izmijenjeno od: scp. 28.09.2011. u 13:14.
scp je offline   Reply With Quote