View Single Post
Staro 28.09.2011., 11:42   #353
tintin
Premium
Moj komp
 
tintin's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: negdje
Postovi: 1,697
Citiraj:
Autor jollyb Pregled postova
Ova kombinacija mi se čini trenutno najboljim izborom za mene, a tražim 1TB hard i esata vezu na komp:

LC Power kučište, esata + usb, 2 god. garancije = 189kn
+
Samsung F3 1TB hard, 32MB cache, 7200 okr, 3 god. gar. = 499kn

To uzimam sutra, pa da konačno napravim backup svih bitnih fajlova i malo oslobodim disk

EDIT:
KUPLJENO

Jako sam zadovoljan hardom i kučištem. Zapravo kombinacijom najviše. Hard brz i tih, kučište kvalitetno aluminijsko. Punjač je nešto veći nego je punjač za mobitel, a opet manji nego je punjač za laptope (kako su imali svi Icy Box sa kojima sam se imao prilike susresti). U paketu se dobiva i esata bracket (što je veliki plus) ako nemate esata port na mb.

Za rad diska preko esata je bilo potrebno uključit u biosu port jer na matičnoj već imam esata port i nisam iskoristio bracket koji se dobiva sa ext. kučištem.
Mana zasad jedino da kad je disk spojen preko esata na komp, onda se ne očitava ni smart ni temp - malo sam guglao ali vidim da to nije problem vezan uz kučište nego generalno u diskove spojen preko esata.

Usb brzina prijenosa je bila cca 26 Mbs, a esata cca 71 Mbs! Jedan 720p hd film (cca 1 dvd) prebaci za 1 minutu - ja prezadovoljan



Kakvi su sad dojmovi o LC kućištu ?
Jel ona tipka na njemu naprijed radi ili je samo za šminku (bitno mi je da se disk da ugasiti) ?
Planiram uzeti to kućište ili Sharkoon rapid case pa da se ne zeznem.
Unutra ide WD Green 1TB (ili je Samsung F3 bolji ?).

Zadnje izmijenjeno od: tintin. 28.09.2011. u 13:38.
tintin je offline   Reply With Quote