View Single Post
Staro 06.03.2005., 15:42   #19
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,608
Citiraj:
Originally posted by Fleks
pardon bubba ti si uvjek u pravu kak sam to samo mogo zaboravit? .
Ja nisam uvijek u pravu, ali si ti cesto u krivu.

Citiraj:
hm... igranje na pc-u i ps2... no comment. simulacija letenja na ps2... i don't thin so. Grafika na PS 2 i PC-u u splinter cellu (npr) je na PC-u 3x bolja. Na Xbox-u je blizu, ali trza. Da se razumijemo nije bilo na nekom šroteks televizoru. Očemo dalje il ti je dosta.
Naravno da hocemo dalje. Molim te, reci mi koje ce to racunalo za 2000kn moci raditi sve kao i Playstation? Hajde pokreni bilo koju PC igru iz 2004. na 32 MB RAMa. Hajde pokreni bilo koju igru iz 2004. na 300MHz procesoru. Hajde pokreni igru iz 2004. bez hard diska. Hajde pokreni Grand Turismo i pocni plakati nad svojim Nid For Spidom.

I kao sto si sam rekao, nemas Playstation pa stoga nisi nimalo meritoran da usporedjujes PC i PS. PC moze postati Playstation, no to onda iziskuje neusporedivo vise novaca. Isto tako, ti imas avio simulacije, ja imam San Andreas. Hajde pogodi sto se u prosjeku vise igra. Naravno, ovdje samo gledam prakticnu stranu stvari. Genijalna arhitektura Playstationa 2 je jednostavno neusporedivo bolja od one s PCa, a usporedba bi predstavljala cistu blastfemiju. Da je Sony bio iole pametan, s PS2 bi skrsio PC kako i zasluzuje. Nadam se samo da ce nesto slicno napraviti s PS3, no to ce jos vidimo...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline