View Single Post
Staro 23.09.2011., 10:07   #79
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,398
Treba malo proučiti svaki tenk na netu za weakspots, al uglavnom derat po bokovima i iza po motoru jer će se tenk tako nabrže zapalit.
Ako se već sretnete s nekim "oči u oči", onda udarat po otvorima za posadu, npr. onaj otvor za vozača na ruskim tenkovima ili direktno u cijev da nemože pucati.
TD-u je dobro skinuti gusjenicu pogotkom u prednji ili zadnji dio gusjenice pa ga onda dokrajčiš...
Samo netreba letit prvi, uvije u skupini i gađat pametno.
Npr, nećeš T29 gađat u kupolu-to nemoš probit nikako, al je trup ko sir, pljuneš i proleti.
Njemačke tenkove gađaš gdje stigneš-tvrdo je svagdje, mrzim hebene tigrove, panthere...kad ću ja jednog sparkirat u garažu??
Rusi imaju najdeblje oklope, al mekani su pa treba gađat bokove i ravne površine.

Ima još jedna caka, nije isto 50mm oklopa pod 45° i 50mm oklopa pod 90° - izbjegavati ciljanje u nakošene i zaobljene dijelove.
Balistika je išla u smijeru-76 mm top probije 76mm oklopa koji je pod 90°, ali to ipak ovisi o drugim faktorima-udaljenost, brzina granate, materijal oklopa, tako da se netreba čudit da se ponekda granata odbije.
Tak je meni neki dan; SU-85 sa 170zis, pogodim Hetzera i jebena granata se odbije,,,za ubit se!
Za bliže tenkove koristit AP granate, kad gađate na drugi kraj mape onda HE jer one ne gube na brzini kao AP, ne probijaju, al nanose damage.
Za veće tenkove koje nikako nemožete probit, koristit HE-kad već nemoš preživit, uzmeš mešto bodova...

Zadnje izmijenjeno od: BojanZD. 23.09.2011. u 10:32.
BojanZD je offline   Reply With Quote