View Single Post
Staro 15.09.2011., 17:54   #18
Adriatix
Banned
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Croatia
Postovi: 430
Citiraj:
Autor thunderbird Pregled postova
Ja mislim da je najgore od svega što u ovih xy postova čovjek (a time niti ja, jer isto razmišljam o kupnji color lasera) nije dobio konkretnu preporuku koji printer daje najbolji odnos uloženo/dobiveno...
Adriatix čak nije ponudio niti preporuku nečega sa svog lagera (valjda nema lasera niti jednog na lageru )

Adriatixovo znanje o printerima nitko ne spori, ali, kada netko traži preporuku laserskog printera a dobije odgovor da mu je najisplativije kupiti neki xyz tintni printer sa CISS-om onda to postaje malo kontraproduktivno.

Ispada da je printer sa CISS-om čak norris među printerima
Još jednom za svagda. Što vi mislite da je HP Epson u Canonu Lexmarku u interesu da vi jeftino štampate.

Dajte malo mučnite glavaom. Kome je to stavrno u interesu. Ajde recite to svima .

I sad kad netko uloži svoju stručnost da bi vam osigurao takvu opciju onda normalno da to ne možete shvatiti kao opciju jer su vam oni gore spomenuti oprali mozak pričom kako oni sve rade za vaše dobro i na svoju štetu. I samo što nisu bankrotirali.

Jednako si možete popstaviti pitanje. Kome je u interesu da se vi jeftino vozite u vašem autu. Odgovor je isti.
Adriatix je offline